Select Page

Šviečiančios raidės

ŠVIEČIANČIŲ RAIDŽIŲ NUOMA

ŠVIEČIANČIŲ RAIDŽIŲ ir SKAIČIŲ nuoma

Turime visą ABC ir visus skaičius! Vieninteliai Lietuvoje, net 150-185cm aukščio ir 110-170cm pločio! Daugiau nuotraukų iš mūsų projektų galite pamatyti mūsų FACEBOOK puslapyje:

www.facebook.com/elektronuoma

Mūsų šviečiantys simboliai yra rankų darbo, 150-185cm aukščio, o tai yra tikra ‘bomba’! Po Jūsų šventės svečiai dar ilgai kalbės apie įstabaus dydžio ir grožio neregėtą dekoraciją,… o ką kalbėti apie nuostabaus grožio nuotraukas…

Visose šviečiančiose raidėse ir skaičiuose yra šiltai baltos šviesos LED lemputės, kurios skleidžia puikų švytėjimą visomis kryptimis. Pagamintos iš akrilo dervos, ne iš stiklo, todėl mūsų LED lemputės yra praktiškai nedūžtančios ir lieka vėsios liesti, tad jos ne tik nuostabiai atrodo, bet ir yra saugios Jums ir svečiams. Kiekviena raidė yra atskirai sujungiama, todėl galite laisvai išdėstyti raides taip, kaip tik širdis geidžia. Prailgintuvai sujungia simbolius pagal poreikį, tam reikia tik vieno maitinimo lizdo.

Dėl detalesnės informacijos, kainų ir užsakymų susisiekite su mumis! Nekantraujame, kol galėsime padėti jūsų renginiui sužibėti!

Užsisakyk dabar ir gauk nuolaida

* Kainos nurodytos be PVM

Adresas

Bitėnų g. 2C, Vilnius

Kontakai

info@elektronuoma.lt
+370 61444666